Viktorie II.

Používáte-li při vaření jíšku, tak domácí nebo kupovanou?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano používáme stačí trocha oleje na pánvičku pak tam vysypat hladkou mouku a stále míchat dokud nebude dozlatova. Poté smíchat s vodou protřepat a nalít do polévky. Tak to alespoň znám já.

Další odpovědi
annas

Jíšku nepoužívám vůbec. Pokud je třeba pokrm zahustit a nestačí dostatek zeleniny, ovesné vločky, které se rozvaří, do guláše dám chléb. používám na zahuštování hrašku, jde o směs hrachu a bezlepkových obilovin k zahušťování a obalování masa, zeleniny a dalších potravin. Hrašku stačí smíchat s vodou a vlít do polévky a 20 minut povařit. Tato směs nemění chuť pokrmu.

paul1

Jen domácí a jen zřídka kdy.

Malvína

Jedině domácí, když už je nutná.

GM

Domácí-hladká mouka a domácí sádlo.

Drap

Málo a výhradně domácí.

Viktorie II.

Annas. Se zahušťováním guláše chlebem mám špatné zkušenosti. Vařila jsem asi 10 porcí, vyzkoušela jsem ten chleba a za tři dny byl guláš kyselý.

annas

Nevím, mně nikdy tak dlouho nezůstane. Přčiznávám, že mnwš zshuštovánoí chlebem doporučila kamarádka, zatím zkouším, že využiji tvrdý chléb, který postrouhám. Ale zpravidla přidávám do guláše k masu hlívu,, hodnw cibule, takže nezahuštuji, Mořná je to víc gulášová polévka. Někdy přidávám ovesné vločk, ty se rozvaří.

Totiž já bílou mouku nemůžu,, ty tmavé nezahustí,, takže musím ustoupit.

Tuisenim

Světla nebo tmavá podle typy omáčky od Knoru…

Viktorie II.

👍