Ňuňátko

Používáte kosmetiku Alverde ?

Odpovědi
anonym

Ne ,jen Al dente…

NelieM

Něco málo mám. Oční stíny, sprchové gely, tělové mléka, měla jsem i řasenku. Byla jsem celkem spokojená, ale make- upy mi absolutně nesedí.

Polu

Zdravím, něco málo jsem od Alverde měla. Každopádně bych chtěla vyzkoušet nějaký přírodní šampon (http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kos­metika#Biokos­metika_a_p.C5­.99.C3.ADrodn­.C3.AD_kosmeti­ka). Na trhu jich je opravdu hodně. Máte zkušenosti s tímto: http://www.bom­bastus.cz/ayur­vedsky-hydratacni-sampon-na-vlasy.html? Nějak mě zaujal, ale raději bych nějaké zkušenosti. Děkuji.

Michálek1245

Myslím, že manželka doma v zrcadle pár kousků od Alverde má. Ale co vím, tak to není žádná levná sranda, takže nakupuje s citem. I když teď má způsob, jak ušetřit peníze na nákupu kosmetiky. Přes web www.slevovyku­pon.net nachází slevy na kosmetiku od různých značek. Tento web nabízí mnoho slevových kupónů na různé produkty, včetně kosmetiky, oblečení a mnoho dalšího. Pokud chcete nakupovat za méně peněz, slevový kupon může být tou správnou volbou.