Avatar uživatele
Lorelai

Mastná pleť

Poradíte mi něco na mastnou pleť? Používala jsem asi 3 týdny Biodermu sébium a k tomu krém ze stejné řady a vůbec mi to nepomohlo, naopak, pleť byla víc mastná. Teď jsem se vrátila k zelenému Garnieru a je to lepší. Četla jsem, že se pleť mastí protože není hydratovaná, myslíte, že ji dehydratuje make-up? Používám od Alverde a někdy k tomu pudr… Nebo čím by to mohlo být? Už mě nic nenapadá
Děkuju moc

Zajímavá 0 před 3824 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kerynka

Doporučuju naštívit odborníka a ten nejlépe doporučí co se k tvému typu hodí :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NeřeknuCZ

Ahoj, nejsem žádný odborník a navíc nejsem dívka ale zkus tento web http://www.pro­zeny.cz/magazin/kra­sa-a-moda/krasna-tvar/5373-mastna-plet-zbavte-se-lesku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kikcaa

Nevím jestli ji může dehydrovat makeup, ale nejlepší je používat makeup na mastnou pleť nebo nějaký hydratační makeup. Každopádně pokaždé, když se odlíčíš a použiješ pleťovou vodu nebo cokoli, čím pleť čístíš, použij hydratační krém. I pokud máš mastnou pleť, je důležité ji hydratovat. Jsou i speciální krémy na mastnou pleť, které hydratují a zmatňují. A když ani to moc nepomůže, tak zajdi k odborníkovi, jak zmiňuje Kerynka a ten ti určitě poradí. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
GabulkaA

Holky, jak teď zvládáte problematickou pleť, když se nosí ty respirátory? :(

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

A nezkoušely jste třeba místo nějakých kémů, kde je nejistý účinek (pokud tam vůbec nějaký je…) užívat kolagen? Ten je na zlepšení kvality pleti nejlepší. Osobně doporučím https://www.co­llalloc.com/cs

před 1930 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Xenie a ty ten Collalloc užíváš? Já jsem se dívala na jeho účinky no a má jich teda teda celou řadu, což je teda skvělý. Akorát by mě teda zajímalo, když ho začnu užívat na tu pleť, myslíš že můžu očekávat zlepšení třeba i kvality vlasů?

před 1908 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Holky, Collalloc můžu jen doporučit. Jj, je to tak. On má ten záběr širokej a bude účinkovat tam, kde je potřeba.

před 1900 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Počkej, můžu tomu rozumět tak, že ač ten collalloc začnu brát primárně kvůli kloubům, tak můžu očekávat třeba i zlepšení pleti a vlasů? Jako nijak extra to nepotřebuju, ale byla bych ráda za jisté zlepšení :)

před 1875 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl