Rosie5

Používáte kosmetiku, která je netestovaná na zvířatech?

Já sama osobně ji používám…Ve škole mě za to odsuzují, nechápu proč, když oni sami vlastní domácího mazlíčka…Doporučili by jste mi nějakou? Já používám Alverde..neměla by být testovaná a obsahovat živočišné přísady a je prý na 100% přírodní..Co na to vy?

Odpovědi
RyuzakiKate

Mám ráda a používám Yves Rocher, Ryor a Manufakturu. To, že netestují na zvířatech znamená, že netestují přímo ten produkt. Ty ingredience se nějak otestovat musí… Ty rostlinné výtažky nejspíš ničemu nevaděj.. Ale krémy, šampony atp. se něčím zahustit musí, a dále třeba barviva a cheláty se používají snad všude.

anonym

Tady jsou značky, které údajně netestují
http://vegano­daktyl.veganka­.cz/?page_id=519