misus

potřebuju poradit … neznáte něco co se dá opékat a není to maso? dík ;)

Nejlepší odpověď
quentos

třeba brambory nebo chleba…

Další odpovědi
SonsyMite

Kromě pečiva sýr v alobalu (jsou i druhy určené na opékání), brambory a ostatní zelenina také (teda až na meloun. ten by nebyl dobrý) a jablka taky.

kikimis

Chleba,a pak zelenina hlavne paprika

Lukasy

Pečivo, brambory, jablko a když se to tak vezme tak teoreticky všechno.
Doplňuji:
Třeba i gumove medvidky nebo takove žele co je na to určene nevim ted jak se to jmenuje.

hanulka11

nakrájej na plátky cukety a lilek obal v gril koření a dej na gril je to moc dobré
Doplňuji:
výborný je grilovaný ananas

briketka10

http://www.you­tube.com/watch?v=pla­ynmJB_TI
Marshmallowny dát je mezi sušenky, jako v tomto videu :D
dobrou chuť :)

Drap

Papriky, rajčata, celer, houby, ananas, lilrk, dáně, cukety, ale jde i kedlubna, řepa, brambory, topinambury, hrušky, .........urřčitě by se toho našlo více

Děda Louda

Opékat se dá cokoli, případně něco jiného.

venkovan

Všechna tráva propasírovaná přes žaludky, stejně tak brambory, ovoce, obilí (vlastně to je taky jedno v mnoha trav).

IK

Klaso, opečeš podobně jako buřta, není tak mastné, víc suché, takže se hodí k němu trochu sýra.
http://www.veg­shop.cz/20-klaso