Kotja

Proč mají vegetariáni tak agresivní kampaně?

…typu „Ty sprostý vrahu“ a ještě se diví, když jim ten komu nadávají doporučí pojídat kamení.
Když by mohli mít kampaň typu:"Bramboračka, kulajda, ovocné knedlíky, … jsou vegetariánské a takové jahodové knedlíky od maminky jsou přece jenom lepší než flaksa s UHEm a rejží.!

Nejlepší odpověď
quentos

To by mě taky zajímalo – asi po dobrém nikoho na svou víru neobrátili, tak to zkoušejí jinak. Silně mi to ovšem připomíná chování jiných agresivních menšin.

Další odpovědi
arygnoc

pretože nevedia, že aj rastliny sú živé.

vegetariáni by sa podľa svojich zásad mali živiť iba vzduchom, vodou a fotosyntézou.
sú to proste vrahovia rastlín.

;-Q

RyuzakiKate

Souhlasím s Agnetou v diskusi, vegetariáni nekonzumují maso a vegani nic, co pochází ze zvířat – vejce, mléčný výrobky, med atp. To je ta základní definice, ale spousta těchto lidí to ještě rozšiřuje na všecko, aby nebyli sami proti sobě, tudíž nenosí a nepoužívají věci vyrobené z kůže, vyhledávají veganskou kosmetiku netestovanou na zvířatech… Dá to hodně práce se tomuhle věnovat, hlavně je to hodně těžký se v tom vyznat. Já osobně to obdivuji.
Ale neházejte tyto lidi do jednoho pytle. Je spousta lidí, kteří to mají jako pozérství, aby byli něčím zajímaví, protože si to někde přečetli, a přitom se o podstatu vlastně nezajímají a názory si zakládají na jediným dokumentu, co viděli na internetu → agresivní kampaně. Ti, co tím žijí a baví je to, jsou povětšinou velmi tolerantní a milí lidi, kterým zkrátka není jedno, co se děje.

Drap

Pokud to nejde po dobrém / a ono to nejde a ani nikdy nepůjde / ,tak proč to nezkusit nadávkami a výhrůžkami.

gecco

Ty xichty, které v kampaních vidíš, jsou ponejvíce xichty nevzdělaných, neinteligentních a zfanatizovaných lidí…
😉
Těmi není potřeba se zaobírat (max., pokud by tě takoví napadli, je proliskej)…
😉

Agneta

V Česku jsou takové kampaně zcela „mimo mísu“…abych to vysvětlila: představme si tyto kampaně v Bulharsku (a dalších zemích, kde je hlad), nebo nejlépe hned udělat vysvětlující protikampaň na Ukrajině a ptát se starých lidí v čem mají jejich akcie, kam investují, a dále pak o tom pojídání masa – že je to vražda…že.
Prostě témata bohatého prvního světa do Česka fakt nepatří, v Česku mnoho lidí jen přežívá…to ale ještě není Bulharsko, tam si důchodce může dovolit 10 deka sýru jen jednou v roce, a maso fakt už 20 let neviděl:DDD

anonym

Já vůbec nevím o čem píšeš, co je to „flaksa s UHEm? A proč, když píšeš o vegetariánech, motáš do toho ovocné knedlíky, kulajdu, bramboračku? To jsou vegetariánská jídla? A co konkrétně tobě vegetariáni udělali? Nějak se tě dotkli? Už samotná tvá otázka je agresivní a odpovědi, které tady čtu také. Tak to radši nech být tak, jak je. To, že někdo zvolí místo bůčku mrkev neznamená, že je špatný. Hlavní důvod veganů a vegetarianů, aby jedli to, co jedí je zdraví a zbytečné utrpení zvířat, tak jen se hezky pokochej, doufám, že tě video aspoň trochu uspokojí, já se na to nedívala, jen na kousek, dala jsem do vyhledavače "týrání hospodářských zvířat“, toho naskočí mraky, tak jen poslepu, ale to je jedno, člověk pro žrádlo je schopen čehokoliv
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=L_vqIGTKu­QE
Doplňuji:
video jsem poslala jedno, naskočila tři, hmm

Nendak

Vegetariáni jsou podle mě hrozný herečky, přitom kdyby byli někde na poušti tři dny bez jídla a někdo jim tam hodil kýtu, tak potom tak skočí, že ani nevědí kde je pravá a kde levá.

střevo

protože chodili v česku do školy : https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YR5ApYxkU-U
Doplňuji:
je to hluboko v palicích už z doby fýrera a gotwalda
;)

Kotja

2 Samba. Přesně o tomhle mluvím. Nadávky a urážky, místo vysvětlení na jakých vegetariánských laskominách si pochutnávám a ani o tom nevím a to, že by odpadlo týrání zvířat by byl příjemný vedlejší efekt.
Flaksa: podřadné maso plné šlach.
UHO: Univerzální hnědá omáčka.
A co není na těch jídlech vegetariánského.

anonym

Je to pouze bezmasé jídlo, ne vegetariánské, natož veganské, tak třeba ty ovo knedlíky bych dělala z tofu místo tvarohu, ta mouka tam je taky špatně, spousta cukru, kakaa, másla…ta kulajda, bramboračka, tam všichni strkaj tu hnusnou masoxovou kostku a mlíko, to taky teda ne

Agneta

arygnoc >>> vegetariáni se cpou vejci, sýry, jogurtem a mlékem!
(já k tomu ještě počítám ryby a drůbež – jakožto správná vegetariánka, a občas i červené maso: roštěnku, svíčkovou atd.)
►nepleť si je s vegány◄
Jako kdyby člověk nemohl být v. ze zdr. důvodů, a musel jím být jen z politických, nebo marketingových, že?

arygnoc

agnesa, (bez nejakých urážoK):

vegetariánstvo je spôsob stravovania s vylúčením konzumácie mäsa, dávanie prednosti rastlinnej strave. ( http://co-to-je.sk/_vegeta­ri%C3%A1nstvo )
tudíž NIE STE vegetariánka (konzumujete produkty živých tvorov a to včítane ich mäsa!), ale presne taký istý všežravec, ako my ostatní. snáď vás to neuráža, že ste taká obyčajná (ako my všetci).

a ešte k tom jete VAJÍČKA – veď zabíjate potomstvo živých tvorov!

;-Q

Agneta

tak teď ses nachytal…vege­tariáni nejedí maso, ale mléčné výrobky a vejce smějí:DDD
na mysli máš vlastně vegány

Agneta

ale dávám ti za pravdu, že můj výklad vegetariánství je poněkud osobní:DDD
to je každého věc:DDD

arygnoc

tak tak, veď aj satanisti sú veriaci.

;-Q