Potřebuju poradit:Jeden kluk nám kazí prázdniny.Do všeho co jsme měli o prazdninách zažít se s prominutím sere.

Vždycky po oběde přijde jako by nic.Pak se do všecho začne srat.Už několikrát jsme ho se ségrou vyhodili z baráku jenomže se vždycky domluví s bráchou kterej vůbec neví že jsme se ho pokusili zbavit a tak mu řekl že máme zase přijít.Dnes jsme ho znovu se ségrou vyhodili,už o všem vědel jenomže jak on říká má city.Nicméně to nic nemění na tom že mě připravil o nervy.Jak se ho konečně zbavíme?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nevím kolik vám je, ale podle všeho to vypadá, že s ním cloumá puberta. Asi se zakoukal a protože v tom ještě neumí chodit, tak to holt řeší klukovsky a nedospěle.
Zkus mu s vážnou tváří říct: "Hele, jestli se mi už mermomocí musíš dvořit, zkus to trochu dospěleji, pokud to vůbec dokážeš. Třeba mi přinést kytky, napsat psaníčko, složit básničku, ale hlavně mne neurážej tvou naivní neodbytností!"
A pokud by ani tohle nepomohlo, neváhej být tvrdá, abys ho odradila. Něco ve smyslu, mám staršího ctitele, ty jsi jen směšný puberťák, běž si to zkoušet na nějaký naivky, které ti jsou na to zvědavé, apod.
Doplňuji:
Ještě mne napadla taková hezká účinná invektiva:
"Kdybys věděl jak seš trapnej, ubožáčku!"

Další odpovědi:

Nerika se nahodou : Co se skadliva , rado se miva . ? :-) -iv-

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.