jouza

Potřebuju poradit co s kunama na půdě? Jak se jich nejlépe a nejrychleji zbavit?

Nejlepší odpověď
anonym

Kde bereš tu zpupnou pýchu, že pohrdáš snaživými radami v 93 odkazech – viz zdroj:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=kuny

Další odpovědi
mosoj

Chytit do sklopce. Pozor jsou ale chráněné. Souseda může chytit lítost nad zvířátkem.

Mc Merkurion

proč? domácí kuna loví u sousedů a jiná se v jejím revíru neubytuje,přivítej vzácného hosta…

elektrikář

Skus si u holiče vyprosit ostříhané vlasy. Prý to pomáhá Do několika látkových sáčku. Jinak zacpat všechny otvory kterými ba tam mohli lézt Rada je bez záruky vyzkoušeno to nemám. Jednou jsem vyhodil vykrajené houby na kmpost. Začal mi tam hrabat jezevec,Na něj pomohlo mu do všech děr nalýt obsah nočníčku. Dal pokoj.

honza19hk

U nás se na ně používá brokovnice. A nebo past a odvéz autem někam daleko a tam ji pustit.

Mc Merkurion

ptal se na KUNU ne na KUNY,polovina odkazů se týká peněz,chce to lépe pročíst vlastní odpověď,jako vždy…

anonym

  1. Špatně čteš, replika hovoří o řadě odpovědí (u každé otázky je jich hned několik).
  2. Dotazy na chorvatskou měnu jsou pouze 2, nauč se, jak se počítá polovina.
  3. I kdyby byla jen jediná otázka či odpopověď, podle kodexu je opakování bráno, jako podvádění v bodování. Kdo schvaluje páchání deliktů, je horší, než pachatel.

(Své odkazy si vždy čtu, celkový odkaz na vyhledání klíčových slov je vždy podmíněn limity programu, což tak i všichni chápou, měl by ses posunout ve své počítačové gramotnosti.)

Mc Merkurion

osobně si myslím,že opravdu je potřeba,aby tady byl někdo,kdo na všechny otázky odpoví urážlivou odpovědí,kolikrát tady PODOBNÁ otázka,která se ve skutečnosti ptá na něco jinýho byl;myslel jsem si,že je to poradna,a ne že je to tady jak na cvičáku,a co se týče kodexu,nevím kdo porušil kodex,když jako odpověď uvedl jiné odpovědi: „kopírování odpovědí ostatních uživatelů je také považováno za podvádění“,tak a včil babo mudruj…