T HQ

Pomůžete s aktualizací Windows 10?

Krásný den
Ve Windowsu mám jeden update, ale pokaždé, když to nechám aktualizovat, tak mi to vždycky píše že nastala chyba a vrací mi původní změny nebo něco takového. Už takhle to mám měsíc. Proto bych potřeboval pomoc.

název aktualizace : 2021–07 Kumulativní aktualizace pro Windows 10 Version 20H2 pro systémy typu x64 (KB5004237)

Odpovědi
Arne1

Především – jakým způsobem jsi získal Win10 ? Nebylo to náhodou přechodem z Win7 ? Pak je totiž možné, že máš skrytý služební oddíl velký pouhých 100MB, kdežto Win10 dělají 300MB. Koukni se přes Tento počítač / Správa počítače / Správa disků, ten oddíl bývá hned první na disku na kterém máš systém. Pokud je jeho velikost 100 MB, tak je to problém. Je to řešitelné, ale raději to svěř nějakému odborníkovi. Já osobně bych napřed zazálohoval kompletně celý disk na jiný a pak bych v několika krocích opatrně napřed zmenšil systémovou oblast (C:) a pak tuto služební o ten kousek natáhl. Pak bude pravděpodobné že upgrade projde.
Pokud máš tu systémovou oblast větší (260 Mb – 300 MB) tak je to jiný problém a je nutno rozdekodovat tu chybovou hlášku kterou jsi na závěr pokusu o upgrade dostal.

Postmaster

Oprava je jednoduchá stáhneš si novou instalaci Windows 10 a znova nainstaluješ na prázdný disk Windows 10 pokud jsi začátečník tak o pomoc požádej někoho zkušeného. Nejprve si zálohuj data a hesla na externí médium.

zjentek

Tohle mně dělalo od březnový aktualizace někdy do května a pak celý komp odešel – víš kam. Později při zjišťování důvodů se ukázalo, že něco podobnýho se stává všem, kteří mají v kompu CCleaner a něm vesele MAŽOU REGISTR a to tak, že všechno co cleaner nabídne jako „problém“. Taky mazals? Pokud jo, tak RIP!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.