Jaro500

Doporučíte jednoduchý program zdarma pro střih videa ke stažení ve Windows 7 (XP)?

Odpovědi
Alesh

Windows Movie Maker byl původně nedílnou součástí operačních systémů Microsoft Windows XP a Vista. Později se od integrace upustilo a uživatelé si program mohli stáhnout v rámci balíčku Windows Essentials. Podpora programu nakonec úplně skončila, ale Microsoft zachoval jeho funkčnost. Nainstalovat si jej tak mohou jak uživatelé systémů MS Windows 7 a 8, tak i majitelé nejnovějších MS Windows 10.

Zdroj: https://stahnu­.cz/uprava-a-strih-videa/windows-movie-maker

elkon

Format Factory, Je to program pro široké použití.