lenule014

Potravní řetězec … Pomoc prosím!(:

Momocte mi prosím sestavit z organismů v nabídce potravní řetězec : jepice,plotice,šti­ka,larva pakomára,střevle potoční,pstruh,ok­řehek,kapr.

Nejlepší odpověď
anonym

Strejda google nebo teta Wiki. To je dnes ale už opravdu na zabití. Proč se pořádně neučíš? Co?

Další odpovědi
www

No to je ale inteligentní a pěkný DÚ (moje hobby) !
Zjisti si v učebnici co co je a máš to!
A pokud se učiteli přiznáš, žes nedávala pozor, dostaneš vysvětlení.
Doplňuji:
Jen prozradím, že těch potravních řetězců tam můžeš najít hned několik.
Příklad: štika sežere malého kapra, velkého ne. A dokonce i opačně!
Chce to jen přemýšlet a podat svůj výklad 😁.

Conchus

Jen se uč, již Vladimír Iljič říkal: učit se, učit se, učit se!!!!!!!!!!!!!!