Marky

Potíž s připojením k síti přes wifi router.

Dobrý den, na notebooku jsem připojená k internetu díky wifi routeru napojeném na pevném PC. Vždycky mi vše fungovalo. Teď jsem ale odjela s notebookem do nemocnice v naději, že se tam připojím. Vypsalo mi to tam několik sítí, ale neznala jsem heslo. Po chvíli ale všechny sítě zmizely a napsalo mi to „není k dispozici žádné připojení“. Teď jsem přijela domů, zpět k wifi routeru, ale nic se nezměnilo, píše mi to to samé, na ikonce připojení je červený křížek. Jako bych nikdy na žádný wifi router napojená nebyla. Zkusila jsem ho odpojit a znovu zapojit, nic. Všechny kabely jsou v pořádku a přesto se nemůžu napojit. Předem moc děkuji za odpoveď.

Nejlepší odpověď
gnosis

pokud vam to nepise zadnou sit, pravdepodobne jste omylem vypla wifi adapter v notebooku. tlacitko by melo byt primo na notebooku.
Doplňuji:
ale jak pise kolega, muze toho byt vic. ale jako prvni zkuste tohle:) pokud nemuzete tlacitko najit, tak tady je seznam ruznych typu notebooku s umistenim:

http://forums­.speedguide.net/show­thread.php?214308-How-to-turn-on-off-Wireless-in-various-Laptop-Models

Další odpovědi
Michal Kole

V nemocnici jste se nepřipojila, protože tam nebyla WiFis íť nebo byla jinak nakonfigurována.

Má vaše wifi zařízení tlačítko VPS ?
Je síť „viditelná“ (skrytí SSID)
Nezměnila jste si zabezpečení nebo jestli se Windows při pokusu o připojení v nemocnici nějak nepřekonfiguroval..

Možností je víc