Potíž s připojením k síti přes wifi router.

Dobrý den, na notebooku jsem připojená k internetu díky wifi routeru napojeném na pevném PC. Vždycky mi vše fungovalo. Teď jsem ale odjela s notebookem do nemocnice v naději, že se tam připojím. Vypsalo mi to tam několik sítí, ale neznala jsem heslo. Po chvíli ale všechny sítě zmizely a napsalo mi to "není k dispozici žádné připojení". Teď jsem přijela domů, zpět k wifi routeru, ale nic se nezměnilo, píše mi to to samé, na ikonce připojení je červený křížek. Jako bych nikdy na žádný wifi router napojená nebyla. Zkusila jsem ho odpojit a znovu zapojit, nic. Všechny kabely jsou v pořádku a přesto se nemůžu napojit. Předem moc děkuji za odpoveď.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

pokud vam to nepise zadnou sit, pravdepodobne jste omylem vypla wifi adapter v notebooku. tlacitko by melo byt primo na notebooku.
Doplňuji:
ale jak pise kolega, muze toho byt vic. ale jako prvni zkuste tohle:) pokud nemuzete tlacitko najit, tak tady je seznam ruznych typu notebooku s umistenim:

http://forums.speedguide.net/…

Další odpovědi:

Zlatý

V nemocnici jste se nepřipojila, protože tam nebyla WiFis íť nebo byla jinak nakonfigurována.

Má vaše wifi zařízení tlačítko VPS ?
Je síť "viditelná" (skrytí SSID)
Nezměnila jste si zabezpečení nebo jestli se Windows při pokusu o připojení v nemocnici nějak nepřekonfiguroval..

Možností je víc

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.