H0FM1K

Problem s wifi adapterem – poradíte?

Zdravim, mam problem na stolnim pc mi neslo pripojeni na net pres lan kabel tak sem si poridil wifi usb adapter a kdyz si stahnu a nainstaluju ovladace a chci se pripojit na jak kilo k v wifi tak mi to furt pise „Windows se nemohl k teto siti pripojit“ Pokud nekdo vite jak tento problem vyresit tak mi prosim napiste.
PS: spoustu tutorialu na YT sem zkousel a nic nepomohlo. Predem dekuji za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi
dana_ol

jaké windows máte?
každopádně je úplně nejlepší použít obslužný software,který je dodán na dvd přímo od výrobce wifi adaptéru
v mnoha případech se s adaptérem z mnoha různých důvodů windows prostě nedomluví a většinou se objeví právě zpráva,že nebyly nalezeny žádné sítě nebo že se k síti nelze připojit
neinstalujte jen ovladače,ale i vlastní obslužný program z dvd k wifi adaptéru
rád poradím

cochee

Chtěl jsem ti zkusit poradit, ale při nejlepší vůli to nejde. Prostě ti nerozumím. Příště si to po sobě přečti, jestli sám pochopíš, zda to dává smysl.