Lamička

Jak připojit bezdrátové připojení k internetu u notebooku?

Mám menčí problém.. Používal jsem připojení k vlastnímu routeru doma.. Ale pak jsem někde přišel a chtěl se připojit k místní síti a nešlo to i když byl plný signál a síť byla nezabezpečená… prosím pomozte !
Doplňuji:
! děkuji za odpovědi.. ale mám nastaveno automatické přiřazení IP a DNS …je pak chyba na mé straně??

Nejlepší odpověď
led

Dajte si na NB pri internete automacické pridelenie IP a DNS.
V súčasnosti máte asi pevne priradenú IP a DNS bránu k vášmu routeru