dudu

Potěšila Vás připojená stránka?

http://email.sez­nam.cz/viewAt­tachments?ses­sionId=&messa­geId=149
Doplňuji:
Omlouvám se, něco se nezadařilo a zatím nejde sjednat nápravu.

Nejlepší odpověď
myšpulín

Hlásí mi to INTERNÍ CHYBA SYSTÉMU, tudíž mě stránka nepotěšila.
Doplňuji:
Budu držet palce, ať se náprava zdaří a budu se těšit, že mě třeba připojená stránka potěší 🙂

Další odpovědi
Mousinek

To nechápu. Co to má být?

dagry

Já jsem nic nepostřehla, takže mě nic nepotěšilo.

Jahoda

Objevila se mi prázdná stránka / bílá plocha. Tudíž mne nic nepotěšilo.