marci1

Postujete? Chystáte se něco postnout? 🙂

Anebo raději posíláte, odesíláte? 🙂

Nejlepší odpověď
annas

Slovo postnout nepoužívám, i když znám, ale spiíš z pohledu jazyka.

Je to neologismus – první část post- z angličtiny, přípona -nout je česká. ,

--
Takže příspěvky zveřejním, odešlu, pošlu, vložím atd.

Právě teď se tak stalo.

Další odpovědi
gecco

Právě jsem vyměnil lištu v kuchyni, včil to jdu pouklízet a uvařit oběd…
😉

quentos

Coby anglista se nebojím i postnout :{)> ale spíš mám toto sloveso spojeno s odesláním příspěvku na internetu.

Jugar: … a co jako, na to jsou snad nějaký předpisy, kdy se má vařit? Už jdi s tím neustálým shazováním vybraných uživatelů do řiti, nikdo ti to tu nežere.

anonym

Toto slovo nepoužívám a taky nevařím oběd v 15 hodin jako Gecco.