Savier

Posmrtný život je pohádka pro ty, kteří se bojí tmy?

Nejlepší odpověď
led

Ne, posmrtný život je pohádka pro ty, kteří ještě žijí. Ještě nikdo (kromě mne a těch několik, kteří se již vrátili nazpátek do současné reality) to nespoznal.

Další odpovědi
paul1

Pro některé možná ano.

Ametyst

Není. Je to pokorné vyjádření toho, že nic nevíme, a nemáme se tvářit, že víme všechno.

Roman71

Víra v posmrtný život je obrazem vnitřní touhy nikdy nezemřít.

Tuto touhu máme v sobě geneticky zakódovanou od stvoření. Je to motivace hluboko v našich srdcích k tomu, abychom hledali cestu, kterou popsal v Písmu Ježíš Kristus, cestu, která vede k věčnému životu.. Kde? Tady, v ráji na Zemi. Že tu ten ráj není? Byl, není, ale znovu bude. Na to se můžeme spolehnout.

„Přijď tvé Království!“ (Ježíš Kristus)

Z nul vznikají dočasně čísla aby se z nich zase stali nuly, vše se recykluje a tak čísla věří na to že po smrti se nestanou nulou!

led

109000, načo vám je potom prezývka zložená z rôznych číslic, keď na to vám stačí jedna obyčajná 0 (nula)…