Avatar uživatele
Miroslavst

Poslední den prázdnin

Tak v úterý je poslední den prázdnin a ve středu do školy. Těšíte se?
Ať již jako studenti nebo rodiče svých vyprovázejících dě­tí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, kapka, anonym před 4996 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Dnes se u nás celý den o ničem jiném nemluvilo.Říkali mi Maminko musíš nám koupit to ,to už je mi malé a já jsem dnes psala co zítra všechno musím svým dětem koupit jinak do škole se těší moc takže když se těší mé děti těším se s nima i já.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

No a jak! Kluci půjdou poprvé do školy. Těší se, ale vůbec chudáci netuší, do čeho jdou. I když s nimi o tom samozřejmě trochu mluvím, umí něco ze školky i z domova, ale stejně…
Dnes jsem se jednomu snažila vysvětlit, k čemu je dobrý rozvrh hodin, vůbec si nejsem jistá, jestli mě dobře pochopil. Já si je tam neumím nějak vůbec představit, že budou sedět v lavici a dávat pozor… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jak už jsem psala,ano i né,už nebude tak pěkně,i když nebylo ani o prázdninách,a nebude už tolik času na výlety,ale zas na druhou stranu syn se zase něco nového naučí,a já si trošku odpočinu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Vzpomínám na své první dny jak jsem se pracně snažil napsat svoje jméno na sešity a záviděl kamarádovi že má kratší jméno a ještě na něj mněl razítko, jmenoval se Pop.Jinak jsem mněl vstek že musím do školy mněl jsem narozeniny 2 září.Jak byla pyšná moje dcerka na kornout plný bombonů v roce 1970 to byla zvláštnost. Pak si s ním pár roků hrála na princeznu. Přidělal jsem jí k tomu kousek gumy a závoj z gazu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Kapko když to zvládl můj syn a to byl horor nebot když usoudil že už umí dost tak oknem na vc vylezl ven a šel domů,tak vaše děti to určitě zvládnou jak se říká levou-zadní

před 4996 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek