Miroslavst

Poslední den prázdnin

Tak v úterý je poslední den prázdnin a ve středu do školy. Těšíte se?
Ať již jako studenti nebo rodiče svých vyprovázejících dě­tí?

Nejlepší odpověď
panenka

Dnes se u nás celý den o ničem jiném nemluvilo.Říkali mi Maminko musíš nám koupit to ,to už je mi malé a já jsem dnes psala co zítra všechno musím svým dětem koupit jinak do škole se těší moc takže když se těší mé děti těším se s nima i já.

Další odpovědi
kapka

No a jak! Kluci půjdou poprvé do školy. Těší se, ale vůbec chudáci netuší, do čeho jdou. I když s nimi o tom samozřejmě trochu mluvím, umí něco ze školky i z domova, ale stejně…
Dnes jsem se jednomu snažila vysvětlit, k čemu je dobrý rozvrh hodin, vůbec si nejsem jistá, jestli mě dobře pochopil. Já si je tam neumím nějak vůbec představit, že budou sedět v lavici a dávat pozor… 🙂

anonym

jak už jsem psala,ano i né,už nebude tak pěkně,i když nebylo ani o prázdninách,a nebude už tolik času na výlety,ale zas na druhou stranu syn se zase něco nového naučí,a já si trošku odpočinu

elektrikář

Vzpomínám na své první dny jak jsem se pracně snažil napsat svoje jméno na sešity a záviděl kamarádovi že má kratší jméno a ještě na něj mněl razítko, jmenoval se Pop.Jinak jsem mněl vstek že musím do školy mněl jsem narozeniny 2 září.Jak byla pyšná moje dcerka na kornout plný bombonů v roce 1970 to byla zvláštnost. Pak si s ním pár roků hrála na princeznu. Přidělal jsem jí k tomu kousek gumy a závoj z gazu.

anonym

Kapko když to zvládl můj syn a to byl horor nebot když usoudil že už umí dost tak oknem na vc vylezl ven a šel domů,tak vaše děti to určitě zvládnou jak se říká levou-zadní