Pelfiee

Poslední 3 dny mě bolí celý člověk, neví někdo příčiny?

Od sobotního odpoledne mě bolí celý člověk a hlava. Přesněji tedy, bolí mě klouby a svaly, a když se zvednu z postele, tak hlava v takovémto stádiu, kdy vám buší někdo kladivem do hlavy. Bolesti začnou vždy ráno, přes den se cítím absolutně normálně a na večer na mě zase jde bolest i s únavou. Přemýšlel jsem o nějaké nemoci z klíšťat, ale ještě jsem žádné tento rok neměl. Také mě napadlo, zda by to nemohla být nějaká chřipka v počátkovém stádiu, jelikož jsem byl 14 dní u babičky, která tuto chřipku s bolestmi kloubů prodělala. Chřipkou jsem si tento rok už jednou na začátku února prošel. Včera jsem si koupil Coldrex a vždy po vypití mi je naprosto normálně. Neví tu náhodu někdo, co by to asi mohlo být, popřípadě doporučení, co s tím? Děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

→ LÉKAŘ…

!!!

Coldrex pouze tlumí příznaky, neléčí… Naopak, spíše je na škodu…

Běž k doktorovi a nech si udělat i ty testy, které se běžně nedělají – třeba na boreliózu.

Další odpovědi
da ny

My jsme neměli chřipku v rodině dobře 25 let, většinou jen virozu.
( se stejnými příznaky a horečkou).
Příčinu Vašich obtíží tady těžko někdo z nás odhalí ;)

pusinka50

Jestli babička prodělávala chřipku s bolestmi kloubů a svalů zrovna v době, kdy jsi u ní byl, nebo krátce po tom, je více než pravděpodobné, že jsi onemocnění od ní chytl. Běž k praktickému lékaři. Je to infekční nemoc, nechá ti udělat odběr krve a podle výsledků nasadí vhodné léky. Je jasné, že ti Coldrex a podobné „léky“ krátkodobě uleví od bolesti, ale nevyléčí tě.

lota

Zní to jako chřipka. Takhle ji znám.

anonym

K lékaři zajdi,klíště jsi neměl,ale můžeš jeho nemoc chytit jen když po tobě leze nymfa klíštěte,kterou ani nezjistíš,smyješ vodou.
Neváhej jít k lékaři.

Emefej

Takové stavy občas zažívám po intoxikaci alkoholem. Pomáhá mi na to klid na lůžku a pití minerálek.