Zlatý

Poslali vás někdy za školení docházky zpět do lavice s "plným počtem"?

Myšleno samozřejmě ironicky - s pětkou. Mně se to stalo jedinkrát - v primě na gymnáziu ze zeměpisu, byl jsem "čistý jak tabula rasa".
Nyní z pozice učitele si tak říkám, dostat coby žák pětku není v podstatě žádná tragédie - to se opraví. Kdyby však přišel nepřipraven učitel, to by byla teprve tragédie ... už jsem několikrát takhle "učil z voleje" a měl jsem co dělat, aby to nepoznali.
Doplňuji:
*za školní docházky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Par petek jsem na skole dostala,nejvic za matiku,ale ta mi nikdy nesla.Kdyz vsak pisete kdyby prisel nepripraven ucitel-tak nas ucitel zemepisu jednou na hodinu neprisel vubec,tak nejak na nas zapomel a dorazil az tesne pred koncem hodiny.

Další odpovědi:

mně se stal opak jelikož mám všetečné otázky tak jsem se při vyuce zeptala na něco učitelky,a bylo vymalováno,poznala jsem že vlastně moc neví o čem mluví a látku kterou jsme probírali se sama naučila jen podle tabulek,nedala mi sice pětku,ale po zbytek roku mně neměla ráda

Zazila jsem naseho ucitele ne nepripraveneho,ale upraveneho,pro nas desna psina,samo ulejvarna,tehda se z toho nedelala az takova veda,dnes by tam byla televize,tisk.,a pri setkach tridy,na to vzdy vzpominame i s onim kantorem,a verte,byl a je i dnes velka autorita s velkym Ka.

Bronzový

Bylo mě asi 10 let,zrovna bylo výročí osvobození Sovětskou armádou a do toho jsem se přihlásila a sdělila soudružce učitelce,že to teda pravda není,protože třeba Plzenˇ(odkud pocházím),tak tu osvobodila přece Americká armáda.No a bylo vymalováno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.