ten který je

Poškodil se někdy někomu z vás externí disk?

Jak jste vyřešili jeho poškození?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ano, řešil jsem přes komunální odpad. Oprava se cenově nevyplatí. :)

Další odpovědi
Schluker

Sam se mi nikdy neposkodil, jednou jsem si ho uspesne poskodil sam – mel jsem ho pripojeny k ntb a kdyz jsem vstal s ntb v ruce, tak disk ladnym obloukem preletel mistnost (v tu dobu se na nej zapisovala data). S notnou davkou trpelivosti a stesti jsem z nej zachranil dulezita data, zbytek jsem neresil. Pak sel pod flexu a do kontejneru.

michalds

Stal se mi jednou nečitelný. Už jsem myslel, že všechna data jsou nenávratně fuč. Pak mi ajťák poradil, že může být poškozená FAT tabulka. Ta se dá znovuobnovit příkazem FORMAT C:\MBR . Fungovalo to.

nyjono

Ano.
Zatím ve fázi řešení.
Pryž jsou nejhorší pravidelné zvuky 😔

led

Stáva sa, buď nepozornosťou ho zhodíte na zem, alebo položíte pod „parný valec“, prípadne flešku dáte do prania spolu s nohavicami.
Preto dôležité tzv"nenahraditeľné data" mám duplikované na ďalšom disku NZ (nedotknuteľná záloha) ako káže SV (skúsenosť vekov)