Deli

Poselství Máyů – konec světa 21.12.2012. Co si o tom myslíte?

Je náhoda, že jejich kalendář tento den končí?
Je to jen další předpovězený konec světa?

Doplňuji:
Kerberus i ostatní, to se omlouvám, zas tak to v hlavě nemám…
Včera jsme o tom sledovali večer doma katastrofický film, jmenoval se 2012 – a docela stál za shlédnutí, fajn triky i děj.

Nejlepší odpověď
annas

Deli, nic ve zlém. Vím, že se obměnili uživatelé, ale nedávno byla položená otázka, jinak asi 10 stránek otázek a odpoovědí na tento dotaz.

Další odpovědi
iwetax

Určitě jsem hrozně zvědavá jak to dopadne. Nijak zvlášť tím ale nežiju.

dědapetr

Co má přijít tak přijde a člověk to neovlivní,osudu nikdo neujde ať je to dřív a nebo později.Mayové taky nevěděli všechno a když něco skončí,tak něco začne a život jde dál.

hanulka11

je to nesmysl

slad08

V tento „soudný den“ končí jen jejich kalendář. Je to jen konec takového cyklu. Těchto konců světa ve svých kalendářích měli už vícekrát.
Myslím si o to, že nic nenastane. Žádné přírodní katastrofy, ale možná nějaké revoluce ve světe ohledně hospodářství, ekonomice a počítačové technologie. Např: jako v roce 2000, na okamžik spadl veškerý počítačový systém na světe.