Zuzina88

poraďte prosím nějakou lehce uskutečnitelnou masku na párty

Odpovědi
NikkiD

Prostěradlo + dvě díry = duch :D, ne ale tak v papírnictví prodávaj různý vtipný škrabošky :). Nebo pokud máš barvy na obličej, dá se s tím moc dobře kouzlit ;). Viz. 0:36 http://www.you­tube.com/watch?v=LrU­vu1mlWco&featu­re=player_deta­ilpage#t=36 na internetu jsou mraky inspirace :)
Doplňuji:
Konkrétně takhle „držka“ :D by se možná dala zvládnout i s pomocí rtěnky a tužky na oči, ale teda nevím, jak dlouho by to drželo.