poradte nejakou smutnou,pomalou pisničku :) dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

ceska hymna

Další odpovědi
Ella

Wish you were here od Rednex

ale jinak, každá skupina, rocková či jiná má ve svém repertoáru alespoň jednu pěknou, pomalou a povětšinou smutnou písničku :) stačí na YT zadat jméno skupiny a projít si pár prvních odkazů :)

Babunka

Cartel – Save Us, Damien Rice – 9 crimes, Beyonce: Broken hearted girl, Bill Medley & Jennifer Warnes: The time of my life, Bon Jovi: Always, Britney Spears: Everytime, Dolly Parton & James Ingram: The day I
fall in love, Enrique Iglesias: I just wanna be with
you, Evanescence: Bring me to life, Chris Brown: Say goodbye, James Blunt: Goodbye my lover, Ne-yo-Mad, Rihhana – Unfaithfull, Shayne Ward-No promises, … Všechny nejsou úplně pomalé, ale zkus, třeba se ti nějaká zalíbí. Vybírala jsem ty známé. :)