Johnyenglish

Poraďte jak můžu okomentovat nějakou otázku jsem tu nový a nevím si rady.Díky za radu :)

Nejlepší odpověď
fablen

kliknete na otázku a pod ní je oranžový obdélník „Odpovědět“…pokud se Vám navíc nějaká otázka nebo odpověď bude líbit, můžete ji ocenit hvězdičkou.

Další odpovědi
hanulka11

Víte mezi námi, prostě si vyber otázku na kterou budeš umět odpovědět a reaguj na ni .Pod otázkou v pravo je odpovědět tak klikni a vlož tvou radu nebo zkušenost.Tak hodně štěstí a ať se ti tu líbí.
Zrovna tak můžeš ty pokládat své otázky .

led

Doplním odpovede hanulky11 a fabien
okrem odpovedi sa môžte zúčastniť aj diskusie k otázke, ak sa napríklad k danej téme chcete len niečo opýtať, prípadne odpovedať na uzamknutú otázku
kliknúť na príspevky a vložiť svoj príspevok, tieto sa však nebodujú, ale môžte ich vložiť viackrát do diskusie

Janča169

Ahoj Johnyenglish,pod otázkou (zvolenou)je oranžový nápis ,,odpovědět,, a na to klikneš.Poradíš a dáš ,,odeslat,, a můžeš sem vložit i webovou stránku pod odpovědí dáš ,,Váš zdroj,,a vložíš.