Avatar uživatele
gecco

Poradíte mi ´ tabletku´? – typ…

Používám Lenovo Tab2 7" – browsdání, mapy (GPS), čtení knih, někdy prohlížení fotek (videí), poslouchání mp3 a FM, semotamo psaní… Tam, kam se mi nechce tahat notes…
Bohužel – nedávno mi, neposeda jedna, upadla tak blbě, že prasknul digitizer (funguje, ale jednak kdoví, jak dlouho ještě bude a navíc je to vidět – při nevhodném osvětlení)…
Takže – chci něco podobně velikého (do zadní kapsy riflí nebo náprsní bundy), podobně výkonného a podobně levného (nechci řešit, že bude zase neposedná),s po­dobnou výdrží (těch cca 8 hodin na wifi je dostačující).
Nepotřebuju nutně mobilní data (na mobilu si bez problému spustím wifi hotspot – je-li nutný).
Trvám na Androidu.
😉
Předběžně mám vyhlídnutý Lenovo Tab3, uvažuju, zda 7 nebo 8" – ale – máte zkušenost s něčím podobným jiné značky?
A ještě dotaz na verzi droida – momentálně 4.2.2 – su spokojený, je stabilní a dostatečně rychlý. Chová se podobně i Lollipop a Marshmallow? – resp. – který je v tomto kontextu lepší?
_____________­_________________________
Tak to – prozatím, ´vyhrálo´ Lenovo Tab3 8", momentálně je zkouším…
😉
Marsmallow je jiný, než KitKat – uvidím…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: gecco

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, iceT, johana 56, redy, gagaga, marci1 před 2582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Mám Huawei Media pad 8, spokojenost.
Měla jsem Lenovo yoga a spokojenost taky, jen tento tablet byl zbytečně těžký.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek