gecco

Poradíte mi ´ tabletku´? – typ…

Používám Lenovo Tab2 7" – browsdání, mapy (GPS), čtení knih, někdy prohlížení fotek (videí), poslouchání mp3 a FM, semotamo psaní… Tam, kam se mi nechce tahat notes…
Bohužel – nedávno mi, neposeda jedna, upadla tak blbě, že prasknul digitizer (funguje, ale jednak kdoví, jak dlouho ještě bude a navíc je to vidět – při nevhodném osvětlení)…
Takže – chci něco podobně velikého (do zadní kapsy riflí nebo náprsní bundy), podobně výkonného a podobně levného (nechci řešit, že bude zase neposedná),s po­dobnou výdrží (těch cca 8 hodin na wifi je dostačující).
Nepotřebuju nutně mobilní data (na mobilu si bez problému spustím wifi hotspot – je-li nutný).
Trvám na Androidu.
😉
Předběžně mám vyhlídnutý Lenovo Tab3, uvažuju, zda 7 nebo 8" – ale – máte zkušenost s něčím podobným jiné značky?
A ještě dotaz na verzi droida – momentálně 4.2.2 – su spokojený, je stabilní a dostatečně rychlý. Chová se podobně i Lollipop a Marshmallow? – resp. – který je v tomto kontextu lepší?
_____________­_________________________
Tak to – prozatím, ´vyhrálo´ Lenovo Tab3 8", momentálně je zkouším…
😉
Marsmallow je jiný, než KitKat – uvidím…

Nejlepší odpověď
iceT

Mám Huawei Media pad 8, spokojenost.
Měla jsem Lenovo yoga a spokojenost taky, jen tento tablet byl zbytečně těžký.