Molva

Jakou handsfree sadu s dlouhou výdrží byste mi doporučili do hlučného auta?

Poraďte prosím, jaké handsfree si mám pořídit do služebního auta. Požadavkem je dlouhá výdrž na jedno nabití (min.8 hodin) a čistý přenos hlasu. Auto je docela hlučné a se zabudovanou handsfree od zaměstnavatele (Parrot) špatně slyším a i mě je špatně slyšet. Sháním něco do ucha, co tyto podmínky splňuje. Máte tip? 😉

OK, když se dívám na ty Jabry, tak jsem našel s Bluetooth 2,1 3 a 4. Poradíte mi ještě, v čem se ten typ bluetooth liší? A zda ten 2,1 stačí?

Nejlepší odpověď
Luxx

asi nejlepší recenze jsem četla na značku Jabra.. model už ale neporadím, zkus pohledat sám co by ti vyhovovalo http://handsfre­e.heureka.cz/f:2561:5­038;12621:386436/

Další odpovědi
anonym

Tak pozvěte svého šéfa nenápadně na mikulášskou besídku někam do elektra a vysvětlete mu, že máte přehled a, že už to tak dál nejde, že jste náročný jako on, ale jste i nadále ochotný se mu přispůsobit i jako hluchoněmý řidič mercedesu.