uccello

Poradíte mi někdo s nákupem přes Amazon.fr?

Chtěl bych koupit tuto položku: http://www.ama­zon.fr/Le-Corps-Sublime-Joel-Peter-Witkin/dp/B003M­ULEJG/ref=cm_cr_­pr_pb_t
Na Amazonu ještě nejsem registrovaný, ale chtěl bych poradit, zda je tato nabídka v pořádku a na co si mám dát pozor. Popř. jestli jsou nějaké speciální nároky na platební kartu atd. Děkuji

Odpovědi
honza19hk

určitě tam někde mají napsané obchodní podmínky a možnosti platby,zaslání zboží atd.. máš to ve francouštině a tu já bohužel zas tak dobře neumím. nebo si to najdi na anglickém amazonu.