Rokio

Poradíte mi, jak se proslavit za každou cenu?

Co mám vykonat, aby se na mě jen tak nezapomnělo?

Odpovědi
Filip84

Vem si prášek na mánii. Nezabírá? Sděl to svému psychiatrovi, on Ti prášky změní. Nebo upraví dávku.

Když budeš brát prášky na mánii tak, jak máš, a takové, a v takovým množství, jak potřebuješ, pak se nebudeš muset ptát na tak pitomou otázku, jak se proslavit za každou cenu. Protože to je blbost! 🤦‍♀️

df

No ty jsi ale sobec!

Savier

Teroristický útok. (V žádném případě to nedělej, jen je to jedna z možností)

orwell

Není třeba tlačit na pilu, už se stalo. 🙂

Trumpeticka

Podle mě není žádná 100% možnost na proslavení se 🤷‍♀️

elkon

„Skoč“ z mostu, nebo do Macochy, bude aspoň klid. Jiný způsob, jak by se aspoň na chvíli mohl dement proslavit mě nenapadá.

Filip84

Savier: Ještě, že je takový matlák! 😈 To jsou „rady“! 🤪😅

Filip84

df: To dávno víme, ale sobecitida není v MKN-10! 😅 Jj, „baron“: já, já, zase já, ještě já, pak třikrát nic, pak já, já, zase já, ještě já a mé alterego! 🙈