Jakub Krejci

Poradi mi nekdo ohledne nove Skody Rapid?

Ahoj, pred nedavnem jsem si koupil Skodu Rapid 2014, je to 1.2Tsi 63kw. Pri prejizdeni nerovnosti mi neco klepe na levem zadnim kole. Menil jsem tlumic, horni ulozeni, doraz a prachovku, promazal vsechny srouby. Vubec nic uz me nenapada, dela to ppuze pri prejizdeni nerovnosti a pri vetsim naklonu do zatacky. Nemuze to byt treba naboj, lozisko, brzdy? Jsou tam bubnove. Moc diky za rady a odpovedi 🙂

Odpovědi
Alesh

Nejlepší bude, když to dáš na servis někomu, kdo tomu rozumí. 😉
Jinak 8 let starému auto říkáš „nové“?! 🙂

Dochy

Mám jen takovou poznámku… Ty zvuky se v autě šíří dost nepředvídatelným způsobem. Když přijdu za mechanikem, že slyším divné zvuky od některého kola, většinou zjistí závadu na druhé straně vozu. Naposledy klepání ze zadní nápravy a zjistil že je uvolněné uložení stabilizátoru na přední nápravě… (P Partner)