Mexxyn

Poradí mi někdo, jak odstranit fólii z telefonu ?

Otázka možná působí vtipně, ale já už si vážně nevím rady. Na starém telefonu mi to nikdy nedělalo problém, ale na iPhonu je to pro mne tvrdý oříšek. Už jsem vyzkoušela snad vše – lepící pásku, špendlík, párátko, nehty … a folie se ani nehne. Může někdo poradit ?
Doplňuji:
Jen doplňuji – folie tam je, protože jsem ji tam sama nalepila. Bylo to však jen dočasně, než jsem sehnala kvalitnější.

Odpovědi
NikkiHeat

Zvaž možnost, že tam ta folie není – aby sis třeba neodloupla display )))

badisko

v tom pripade bych to neresil kdyz mas neodlepitelnou folii …asi take kvalitni …na 100% ji odstranis 5 KG kladivem …

Respekt

Zajdi do obchodu kde jsi ho koupil/a a zeptej jse tam

arygnoc

NEODSTRAŇOVAŤ!!!

tá fólia je totiž ochranná.