Mika47

POMOOOC! Obrovská stehna!

Ahoj… Jsem mala (150) troufnu si rict ze i celkem stihla – mam 60 v pase… Ale nohy… Radsi ani nebudu psat kolik… Tak jo… Stehna 47 a lytka 32.. Je to hodne strasny?? A kdyz si sesnu tak se to na te zidli uplne rozplacne…Co mam delat?? Je to hnus!
Doplňuji:
Hele lidi, nejsem zadna anorekticka… Ale proste je to hruza… Je mi 14 tak co cekate! :/
:D Zjentek: ne… 47 je moje oblibene cislo, nikoli stehna :DD

Nejlepší odpověď
Anuket

Přes stehna 47 je krásné, jsem trochu vyšší, mám naprosto normální postavu a ve stehnech mám také okolo 50, není to nic špatného, ani hnusného. Koukej i na ostatní holky, všem se trochu rozplácnou, je to naprosto normální.

Další odpovědi
zjentek

ježíši kriste co blbneš, chlap ti tady říkám- v pohodě. tak sakra něco trénuj, ať se ti to úplně nerozplácne, ten objem je fuk, ale samo se to asi nespevní. Jsem myslel, že tě honí tyranosaurus, když jsem čet tu otázku ,)
Doplňuji:
Miko a v tom nicku máš ten obvod stehna? ,)

anonym

Co máš dělat? Stoupni si před zrcadlo a koukej do něj tak dlouho, až se sama sobě začneš líbit.
Co blbneš? Máš tělo, jaké máš. Je Tvoje! Tohle tělo jsi povinna mít ráda. Máš mít ráda sama sebe a neubližovat si tím, že se budeš srovnát s jinými lidmi. Nejsi modelka. No a co? Myslíš si, že ony jsou dokonalé? Ne. Jenom umí „nosit“ to, čím je příroda obdařila (a pokaždé to nejsou jenom záviděníhodné vlastnosti a formy).
Švagrová byla baletkou. Od pasu nahoru štíhlá jako proutek. Směrem dolů to bylo horší – široké boky, vystouplé kyčle, silná stehna. Přizpůsobila si šatník tak, že jí to pokaždé ohromně slušelo a nosila své tělo, jako by byla sama Afrodíta.
Člověk na své okolí působí jako celek. Míry Tvých stehen a lýtek nejsou nijak hrozné. Pokud máš pocit, že to „rozplácnutí“ bys měla nějak řešit, tak svaly nohou posiluj. Jenže tím riskuješ zase zvětšení objemu partií, které tu teď řešíš. Možná by Ti pomohla kalanetika, ta má nohy tvarovat.

Magda_Dockal

To není tak jednoduché říct, ženy mají celkově sklon k nabírání na nohou. Kolik je Ti let?

Dobré je s mírou cardio cvičení, samozřejmě v rozumné míře, a regulace jídelníčku. Problém je, že pokud jsi jinak hubená, je cílené hubnutí na nohou někdy docela problém, obzvláště u holek, co mají nohy „zalité“ a zbytek těla jako tyčka.

Tipuju, že jsi docela mladá, tak s tím radši moc neexperimentuj, poněvadž dietní experimenty v nízkém věku končívají špatně.