.anezka.

co mam delat když mi lidi ríkají,že jsem hubená?

Doplňuji:
mam to zdedený po mamce

Nejlepší odpověď
Funna

ach jo…proč já nemám takové geny ☹…záleží, kolik ti je…ona váha v průběhu života hodně kolísá…ale jestli je maminka také štíhlá, tak buď ráda, že máš takové geny a nebudeš se muset trápit s nadváhou…na „stará kolena“ se mění metabolismus a každý začne přibírat…

Další odpovědi
zjentek

rozhodně si braň své soukromí a obhajuj svou osobu, protože když jako moudřejší ustoupíš, ovládnou tě nemoudří a tím pádem nemocní. ..tak třeba řekni: já jsem hubená a ty zase ne ..kdo je na tom lépe, co myslíš? Nenech si nemocnou společností vsugerovat, že hubený = špatný, zlý, nemocný ..opak může být pravdou ,)

lenka.seda

Pokud to není tak, že hubneš tak že nejíš atd… Tak ti prostě závidí.. Sami mi to všichni říkájí.. Ale já za to nemůžu! :D

anonym

já jsem tak hubená, no co, co bys chtěla dělat, jdi cvičit, abys nabrala nějakou svalovou hmotu, jinak nevím, tobě o vadí?Hlavně se nezačni krmit tučným hnusem, ještě budeš mít cholesterol, nebo tak něco, ani sladký ti nepřidá, jen si přivodíš nějaký nemoce, buď jaká jsi, já se taky snažila, ale nejde to, je to v genech, tak jen to cvičení

anonym

Anežko, pokud tomu sasma nepomáháš, tak je to pro Tvoji postavu zřejmě normální stav. Mám kamarádku, která nepřibere, ani kdyby se od rána do večera ládovala šlehačkovýma rakvičkama. Prostě její fyzické dispozice jsou takhle „normální“. Každý člověk se jiný. Pokud bys byla skutečně „hubená“, tak s tím nejspíš bude chtít Tvůj ošetřující lékař dělat pořádek. Když Ti tohle říkají jenom lidé z okolí, tak to ber jako poklonu. Taky jsem bývala „hubená“ a kdeže ty dávné doby jsou.

dj.david1234

Papat 🙂