tvrzlucka

Pomohli byste mi najít název film?

Zdravím,
nedávno jsem si vzpomněla na jeden krásný romantický film, ale nemohu najít název. Hlavní postavou je starší tmavovláska, která zjistí, že ji její manžel podvádí. Chce najít jeho milenku, ale v jejím bytě nalezne jen jejího bratra. Je to mladý blonďák. Nejsem si jistá jak, ale ona se s ním sblíží, vyspí se spolu a ona později zjistí, že je těhotná. Mladíkovi to řekne a on jí chce pomoc, zamiluje se do ní a chce s ní dítě vychovat i přes věkový rozdíl.
Na ČSFD a podobných stránkách jsem už hledala a vím jistě, že to není český film.
Děkuju za pomoc :D

Odpovědi
Malvína

Sexy 40? Akorát si nejsem tak úplně jistá, zda byl bratr blonďákem.