KristýnaR

Hledám film! :) Nevím jak se jmenuje a viděla jsem ho asi před rokem na youtube :)

ahoj, Jednou jsem koukala na film a celkem se mi líbil jenže už nevím jak se jmenuje :D Byl o tom že jeden chlápek unesl chlapa ( už nevím proč) odehrávalo se to na poušti. Jeli myslím v béžovém autě. Ten chlap jak ho unesl, tak na konci umřel. Viděla jsem ho na youtube a byl anglicky. Děkuji moc za název filmu.
Doplňuji:
Ještě vím že když ho unesl, tak ho dal do kufru v autě. Potom ještě že v tom autě byl připevněn na řetězu.

Odpovědi

Nejsem si taky jist viděl jsem ho též.Byl zajímavý,ale škoda,že neznám název.
:(

anonym

Filmem si nejsem jistý, ale knížka se jmenuje Prachy v prachu nebo Pro hrst dolarů
Zemřel protože unesl osobu, která se vyznala v přežití v extrémních podmínkách, byl to indián. Ještě tam byla i žena, přes den vykopali díru v píslu a schovali se před sluncem, v noci se tiskli nazí k sobě a předávali si teplo.
Doplňuji:
Strach v hrsti prachu http://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/strach-v-hrsti-prachu-8317

Rafados

jediný film který znám a je podobný tvému popisu je film, Drž Hubu

KristýnaR

Ne to není ono, ale děkuji :(

bolak

piš dál, všechno co tě napadne, film jsem neviděl ale zkusím ho najít..

KristýnaR

Já už si víc nepamatuji.. :(