Avatar uživatele
1popelka1

Hledá se název filmu

Běžel v televizi cca před 15 lety (jestli i pak, tak jsem to nezaregistrovala). Měl více dílů.
Hlavní role – matka vražedkyně, mám dojem, že měla blond kudrnaté vlasy. Většinou se děj odehrával v soudní síni a kolem a řešilo se, co se stalo. Matka měla 3? děti. Mám dojem, že jedno bylo mrtvé, druhé v kómatu? a další mělo psychický blok, takže nemluvilo. Matka je měla postřelit na opuštěném místě v autě. Ústřední? hudba byla doprovázena na klavír – jako dítě jsme si tu píseň hráli, ale už neznám ani melodii, vím jen, že se nám strašně moc líbila. Na konci dítě nakonec promluvilo, jak to vše bylo a kdo je vrah- aspoň myslím.
Počtem dětí, zraněním ani počtem zabití si nejsem jistá. Mám jen ústřižky, ale možná někdo ví. Myslela jsem, že film se jmenoval Dětské oběti, ale nic jsem na internetu nenašla. Děkuji

Doplňuji:
Bumbesi, JSTE DOBRÝ! Znáte ten film, nebo jak jste ho podle mých nicotných indícií našel? Určitě je to tento film – podle představitelky i popisu. Moc děkuji i POstapmanovi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, Jahoda, anonym, flodur před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Small Sacrifices – Malé oběti 1989

Zdroj: www.csfd.cz/fil­m/40998-male-obeti/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Film s tím to scénářem bohužel neznám,ale pokud by jste doplnila(aspoň do diskuze) původ (USA apod.), jediného herce, režiséra, možná by pomohla i na jakém programu před 15 lety běžel.
Jakákoliv vodítka :)

To Bumbes : Tady je někdo filmový fanda, sotva jsem našel herečku v hlavní roli.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
1popelka1

BOhužel jsem doplnila vše, co vím. Snad jen, myslím, že jde o americký film.
Běžel buď na ČT nebo Nově (jestli v té době už existovala). Nic jiného jsme tehdy nechytli:-)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

Ta bloňdatá herečka je docela známá, alespoň už jsem ji několikrát viděla hrát… má výrazný obličej-nos, spíš hubenější. Nejde o Meryl Streep ani Streisand

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
1popelka1

ale tipuju, že bude v jejich věku. Dlouhé blond kudrnaté vlasy… aspoň myslím, že si hlavní představitelku pamatuji…

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Bumbes už název film pravděpodobně odhalil :)

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bumbes

Také jsem to viděl v TV
zde je odkaz na torrent: http://torren­ts.sumotorren­t.com/download/2977919/2­009-05-24/Farrah+Fawcett+-+Small+Sacrifi­ces+%281989%29_ST2615503­.torrent
ale titulky nejsou k nalezení…

před 4997 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek