Pomohli by jste mu?

Lidi čuměj a nic…pomohli by jste vy?
https://www.stre­am.cz/nezapome­nutelni/10005053-unos-za-bileho-dne#nejnovejsi
Doplňuji:
Pro Drapa,nikdy nemůžeš vědět co je a není žert,otázka zněla jasně!

Nejlepší odpověď
Adula.57

Každý určitě řekne že jo, přestože by jenom zírali. Já osobně ne, jenom bych koukala, nevim jak bych měla reagovat, neumim moc dobře argumentovat a nejsem moc silná, takže bych to ještě zhoršila.

Další odpovědi
briketka10

nevím, jak bych se zachovala být
v roli těch chlapíků asi stejně, tak,
jako oni zavolala bych polici, ale
jsem jen slabá ženská a na mě by
si každej hned dovolil ještě bych
mohla skončit v tom kufru taky žejo :))

Drap

Uvádět co by kdyby je nesmysl. Nelze odhadnout , jak se kdo v krizové situaci zachová, neodhadne to člověk ani sám u sebe. Z ukázky je patrné, že se jedná o žert, nebo o skrytou kameru. Každý soudný člověk by si hned všiml, že utíkající se po dostižení vůbec nebrání. Kdyby chtěl opravdu utéct, snažil by se bránit.