Pomoct hrozně mě bolí zub Co mám dělat ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Jít k zubaři, takhle na dálku ti jinak pomoci nemohu :D.

Další odpovědi:

Zlatý

jet na pohotovost ..

Zlatý

mě takhle jednou taky bolel a pomohl na to odvar z hřebíčku, s tím, že jsem ještě taky několikrát přiložil i čerstvý hřebíček k onomu bolavému zubu a nějaký čas ho tam držel (hřebíček tím uvolnil silice, které působily jako analgetikum).
Ovšem pokud je příčinou bolesti hluboký zubní kaz, tak na to ani žádnej hřebíček nepomůže; to už jedině zubař.

Zlatý

Odstrániť "závadu" je jednoduché, dokáže to každý...(povrázok, kľučka,au... a zub je vonku)
Treba však v prvom rade odstrániť príčinu (vo vašom prípade ak bolí zub, upozorňuje, že nie je v poriadku) a to môže len profesionálny zubár.

Stříbrný

Nejlepší je jít k zubaři, ale než se tam dostaneš, tak, alespoň u mne to fungovalo, rozkousat na bolavém zubu acylpirin nebo česnek.Bolest sice nepřejde, ale je taková tupá, už se nechá vydržet.

Zlatý

Toto nejsou stránky lékařů, řiď se proto selským rozumem a zajdi třeba na pohotovost pokud tě zub bolí natolik, že nevíš co dál a nevydrží to do rána.

Stříbrný

Zkousnout mezi zuby hřebíček nebo stroužek česneku. Ale na kaz ani na zánět to nefunguje....jdi zítra k zubaři, nenech to přes víkend

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.