Samuel355

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s TP při prodeji auta?

Pomoc prosim

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobrý den mam problem z prepisem vozidla prodal sem auto mam plnou moc sem majitel vozidla kupujici neudelal prepis dal sem mu velky maly tp. Co mam delat poraďte dekuji

Odpovědi
Kryšpín

Pokud nový majitel neměl plnou moc, nemohl provést změnu.
Sehnat majitele a doklady, poté provést převod na evidenci vozidel.

cukrar

Pletete pojmy a dojmy. Vozidlo jste prodal, takže již nemůžete být majitelem.
Plnou moc jako prodejce máte od koho a na co?
Pokud jste dal kupujícímu doklady, máte problém. Musíte sehnat kupce, udělat evidenčku a pak spolu převod.