Renouš

Právnická pomoc: Prosím, poradí mi někdo?

Právnická pomoc: Prosím, poradí mi někdo? Prodala jsem sedací soupravu, kupující mi však při stěhování poničil chodové dveře dělané na zakázku. Škoda bude ppřesahovat 2000Kč. Nejdříve mě ujištovali, že to půjde z jejich pojistky. Nakonec však samozřejmě žádnou nemají a nehodlají se se mnou bavit. Po odjezdu jsem volala i Policii, ale je jen zapsán záznam. Přijdu si podvedená ráda bych s tím něco udělala. Je šance něják uspět?

Odpovědi
hanulka11

spíš se poradíte zde, přímo od právníka
http://www.pravni-rady.eu/bezplatna-pravni-poradna-online

huxa

udělali ti škodu na majetku jejich předmětem-trestný čin, řekni jim o 3000Kč, jinak to budeš řešit soudním jednáním a to by ti už měli dát ty peníze ;) jestli jste neměli domluvenu dopravu (ty jim to dovezeš), půjde vše hladce.

Renouš

Sedačku už mají doma a kašlou na mě…tlf.neberou. Hlavně že si pro ni přijeli pracovním autem firmy. Arogantní chování a uražky…to je vše..díky za reakce. To fakt platí za dobrotu na žebrotu??