Angiila

POMOC PŘI EXEKUCI!!!

jak je možné že je tolik nabídek na pomoc při exekuci kteří Vám slibují přijatelné splátky a jiné a přitom musíte platit ještě víc než doposud?Ručíte nemovitosti(když máte)já chtěla 140000kč a chtěli po mne platbu 7500kč měsíčně na 7 let!!není to ještě horší?vždyt tak akorát přijdem i o ten byt!Existuje vůbec nějaká poctivá firma nebo společnost která nám může už v tak dost zlé situaci pomoc?
Doplňuji:
Chtěla jsem ručit bytem ale ty splátky jsou děsné vždyt bych neměla ani na nájem:-(

Odpovědi
bafi77

vcera sem se zrovna bavil proc nic takovyho neni jenom sama lichva a slybovani sam bych to potreboval neckapu to sam jedine mit znamyho co ma prachy jinak to nevidim

Q

Záleží jestli máte nemovitost už nějak zatíženou zástavním právem a čeho se exekuce týká. Jinak doporučuji hypotéku na refinancování nemovitosti…

Misak22

Nevím odkud jste ale mohl bych vám poslat na email odkaz na jednu paní,věřím že by vám pomohla podle vašich představ,určitě by jste se domluvily.Kdyžtak se ozvěte nechci tu dělat reklamu.