Pokročilý

pomoc....................

Pomoc,
Snažím se být vegetarián, ale když máme oběd tak máme často kuřecí maso,Máma mě málem střískala,když jsem řekl že to maso nechci jíst.co mám dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

a proč chceš být vegetarián?

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s mamkou.Nevím sice kolik Ti je,ale tělo,které roste potřebuje ke svému vývinu všechny složky potravy.Tak se snaž,aby si "dobře narostl",a až budeš dospělý a postaráš se sám o sebe,nemusíš jíst třeba vůbec.

Zlatý

"když si uvědomuju že jím zdechlinu?" - to je dobrá věta :) kdes ji vyčet?

kdybys byl alergickej na nějakou látku kterou maso obsahuje, nebo kdyby ho tvoje tělo neumělo zužitkovat nebo kdyby se ti z něho dělalo šoufl, to jsou dobrý důvody nejíst maso, ale jen tak pro nic zanic?

k čemu je to dobrý? já bych dokonce řekl, (jelikož ses nezmínil o opaku) že ti maso dokonce chutná a když máš na něco chuť, znamená to že si to tělo žádá, což znamená že to i potřebuje, stejně jako když máš žízeň, takže já říkám žer maso dokuď můžeš ..zdechlina nezdechlina.

Dneska chceš bejt vegetarián, zejtra budeš chtít bejt vegan a pozejtří třeba vegeťák.

Zlatý

vegetariánka nejsem, ale znám lidi co jsou a maso nejedí, bílkoviny v něm obsažené najdou i jinde, minerály a stopové prvky taky, možná jsou zdravější než lidé co se krmí jen masem, omáčkami a knedlíkama..

Pokročilý

Maso obsahuje železo a bílkoviny a to je důležité pro tvůj život takže souhlasím s mamkou ale jak chceš ty mě to je vlastně úpleně jedno kdo je vegetarián!! ale je to pravda

Diskuze k otázce

Pokročilý

Tíšek99

Pro: ajťák
Je mi docela líto těch zvířat a navíc, když si uvědomuju že jím zdechlinu..................

anonym

ty nejíš zdechlinu, vlci jedí zdechliny, ty jíž akorát mrtvé zvíře a kdyby to zvíře mělo na výběr tak sní tebe :P

v jedenácti letech může být ještě smrtelné nejíst nic organického a pokud nebudeš jíst maso, tak nebudeš tak dobře nabírat svalovou hmotu a budeš náchylnější na nemoci.
Měl jsem v tvých letech naprostou nechuť k masu, pokud sem např. snědl rybu tak sem se málem pozvracel a to je důvod proč nejíst maso :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.