Avatar uživatele
T HQ

Pomluvy ve škole

Dobrý den
Zjistil jsem od svého kamaráda, že můj spolužák mě ve škole pomlouvá. Konkrétně řekl, že jsem největší retard na celé škole. Já s tím spolužákem ještě budu chodit 2 roky do školy. Rozhodně nechci, aby ty pomluvy dále rozšiřovali, jelikož jedna třída se který se ten spolužák baví se na mě vždycky divně dívá a směje pokaždé, když okolo nich projdu, i přestože nikoho z nich neznám. Ještě chci říct, že nevím jaký je jeho motiv mě takhle pomlouvat, protože se s tím spolužákem vůbec nebavím.

Prosím poraďte mi, jak mám jednat, aby se to dál nezhoršovalo. Mám jednak silově? Mám ignorovat a mít to u prdele? Já sám nevím.

Zajímavá 0 před 941 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

Za mně.
Rozhodně ne silově. To nic neřeší.
Jsem pro ignorování. Kde není akce, není za chvíli ani reakce.
Časem to přejde a ti, na kterých ti záleží si vytvoří vlastní názor.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
JežíšKristus

Otázka končí otazníkem
Okamžitě ban

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Dětské problémy, které jsou ve školách běžné. Většinou se to týká slabších jedinců. Chovej se slušně a nech to „plavat“. Dokaž tak, že jsi nad věcí. Pokud by šlo o nějakou šikanu, to už by muselo řešit vedení školy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jestli se to bude šířit nebo ne, bohužel neovlivníš. Vždy se najde někdo, kdo bude ostatní ponoukat a pronášet blbé řeči. Jedni se toho chytnou, druhé to neovlivní. Co si kdo bude myslet, taky neovlivníš.
Mysli pozitivně, chovej se pozitivně, hlavně ignoruj pitomce. Ono je to to časem přestane bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

„nevím, jaký je jeho motiv“
Tím bych začal – zjistit od něho nebo nějakých jeho známých, proč to dělá …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
T HQ

elkon
Ono to už není dětský. Jsem ve 3. ročníku průmyslové školy. Rozhodně vedení to nebude řešit, hlavně ne když to bude mimo školu

Avatar uživatele
elkon

Co se děje mimo školu, už tě nemusí zajímat vůbec.

Nový příspěvek