Supermáán

Proč mají všichni touhnu někoho pomlouvat?

Celá naše třída a vlastně celá škola pořád někoho pomlouvá. Jedna holka pomlouvá druhou za zády a pak se s ní baví jako nic. Proč to všechny tak baví?
Doplňuji:
všichni kromě pár jedinců a já jsem mezi těmi co nepomlouvájí.
Já všechno všem řeknu upřímně do očí a proto mě všichni pomlouvají:)

Nejlepší odpověď
anonym

Když tě někdo za zády pomlouvá, je v ideální pozici, aby ti políbil pr*el…
🙂
Mysli na to.

Další odpovědi
talka

VŠICHNI??? Já to neznám! Asi máš divné zkušenosti.

zjentek

je to součást systému společnosti ..můžeš se přizpůsobit a nebo odjet žít na „okraj společnosti“

led

Supermááne proč pomlouváš? A co Lóóis Lane, taky pomlouvá?
Když píšeš „Celá naše třída a vlastně celá škola“ to znamená taky i ty pořád někoho pomlouváš.
To tě tak baví?
Proč?
Prozraď nam to…
a pak ti to podáme jako odpověď na tvou otázku.
Jedna malá rada:
Neotáčej se ke třídě zády, pak nebudou tě „pomlouvat za zády“.

marci1

Taky to neznám. Asi pomlouváním chtějí zaujmout. Vykašli se na ně a nevšímej si toho. 🙂

ivzez

Zkus si najít lepší společnost.
Nikdo tě nenutí se bavit s „pomlouvači“.

Souhlasím s Talkou a Marci1, ani já
neznám nikoho, kdo by pomloiuval.

Nevíteto?

Protože se asi nudí a nemají žádná zajímavější témata… ☹
Taky to nemám ráda a snažím se to nedělat.

iceT

Ale vždyť je to lidská přirozenost,jak jinak se chceš něco dozvědět?Sice z drbů se nic moc nedozvíš,ale přece jen někdy v nich bývá zrníčko pravdy,která je v drbech ukrytá.
Za starých časů byly pomluvy koníčkem šlechty.

Neeffy

jednoduše jsou strašně spokojení a tak se nudí a vymýšlejí něco,aby se nenudily…hned jak budou mít svůj vlastní problém, spolehni se že jim přilítne taková stejná facka od někud od kud by to nejmíň čekali 🙂 a to je život!

redy

Co to je pomluva?
Definuj.
Furt někdo něco někomu říká,pokud je to pravda nenení to pomluva.
Nebo celá škola věčně lže? 🙂
To bysme se museli někde zakopat,ze strachu že něco řeknu co se nebude někomu líbit a bum, průser 🙂

Mirdas

Všichni to určitě nejsou.
Týká se to lidí kteří mají problém se sami jakým koliv prosadit, nebo „jen“ v dobrém na sebe upozornit.
Je to vlastně druh závisti.
Stačí vypozorovat kdo si s oblibou pročítá bulvár, kde se to jen s pomluvama jen hemží.
Je jich dost, ale ne všichni.

Agneta

Neeffy >>> ony to nedělají jen třináctky, ale prý i šedesátky…:DDDDD

Agneta

Supermanko >>> teď pomlouváš i ty slušné…:DDD

anonym

Pokud tě pomlouvají, znamená to že žiješ a oni závidí.