Avatar uživatele
irionalis

Co dělat po škole?

Dobrý den, chtěla bych poradit co by bylo lepší dělat po ukončení školy? Studovala jsem 5 let VŠ a nedokočila, poté jsem začala studovat VOŠ a letos v čevrnu bych měla ukončit studium. Co by bylo lepší jít pracovat nebo rovnou otěhotnet? Co by pro mě bylo nejvýhodnější? Žiji ve společné domacnosti s mamkou a přítelem.Děkuji za odpověď,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3952 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Pokud se budete s přítelem chtít osamostatnit, mít svoje bydlení, tak samozřejmě začít pracovat.Před tím mít ihned dítě, bych preferovala nejdříve si osvojit teoretické znalosti ze školy v praxi. Dítě až po nějaké době.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jpau

No pokud vím, tak se výše mateřské určuje z výše příjmu. Vzhledem k tomu, že nezmiňuješ žádnou práci, tak je asi jasné, že ten příjem z mateřské takové terno nebude… Další věc je to, že člověk co si neumí zvážit takto základní fakta by zatím neměl mít děti (trošku cikán styl, co je lepší jít makat nebo si pořídit dítě), stejně tak jako člověk co nemá vybudované vlastní zázemí (tzn. „žiji s mamkou“ není vlastní zázemí).

Sečteno, podtrženo. Seber se a jdi makat, na dalšího Kolesu pracovat nechci. Díky 😉.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
janneuman

Doporučuji studium http://www.lig­suniversity.cz

před 3040 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek