Vitass

Pomalé řazení automatické převodovky

Potřeboval bych poradit s automatickou převodovkou u Fordu Scorpio 1996 2,0 benzín. Řadí hrozně pomalu, nekdy třeba za 5 vteřin. Mohlo by to být způsobeno nízkou hladinou oleje? Pokud ano, jak ho mám doplnit a čím?

Odpovědi
COVERENDER

No ono v prvni rade zalezi na tom jestli tak bylo i driv nebo ne. Jel jsem v MB E a tam preražení minimalne sekundu a to je MB.Scorpio tim spis nebude zadny rychlík.Osobně si myslim ze olejem to nebude,i kdyz bych ho pro jistotu zkontroloval. Na převodovce jsou dva šrouby,jeden ze shora (napouštěci) a druhy z boku (pro kontrolu hladiny).Pokud to neni olejem,nejspíš výměna převodovky…