zjentek

Pokud za geometrii přední nápravy je uvedena cena 700 Kč, tak jde o cenu včetně práce?

Odpovědi
Dochy

Já bych očekával že ano. Ale ptej se na místě. Tak materiál při seřízení nápravy tuším obvykle třeba není… (nebo jen „bižutérie“…).

aliendrone

Spíše NAOPAK. Je to cena VÝHRADNĚ za práci (samotné poštelování/se­řízení). Nicméně pokud se např. v průběhu seřizování zjistí potřeba rozsáhlejšího servisního zásahu (kupříkladu nutná výměna vyjebkaného čepu, aby geometrie vůbec ŠLA solidně nastavit), tak to máš další náklady (čep samotný, spoj. materiál + vícepráce).

elkon

To těžko, ale ptej se toho, kdo to dělá. Většinou si účtují také něco na zařízení, kterým se měření dělá