zjentek

Pokud Windows defender hlásí- nenašel žádné hrozby, znamená to, že nemocným stalkerům je tedy přístup do PC zapovězen?

Anebo jaké přesně hrozby že to v PC nejsou?

Odpovědi
Rokio

Stalking se neléčí. Stejně jako vraždy.

elkon

Jsi opět mimo (nehul), počítač nemá s reálným životem nic společného.
Blíž nemá cenu se vyjadřovat a nástroje PC rozebírat. Stejně nevíš která bije.

Tonda Káňa

Žádný defendery v počítači nepotřebuješ, stačí použivat selský rozum a žádny viry se ti do počítače nedostanou, na to vem jed. Já nikdy nic takového nikdy nepoužíval a můj počítač jede jak má 👍😀

Dochy

To, žes v lese nenašel sojku také neznamená, že tam žádná není.

zjentek

Elkon, kdo chce otázku pochopit, pochopí ji. A „která bije“ budeš vědět RAZ DVA, až tě potkám 🤷‍♂️💁‍♂️

Tonda Káňa

😆👊💪