Rokio

Pokud strčím prst do masožravé rostliny, co se stane?

Přijdu o něj?

zdroj obrázku: iReceptář.cz

Odpovědi
Savier

Příjdeš k úrazu. Jestli k lehkému nebo závažnému záleží na velikosti rostliny.

marci1

Když do masožravé kytky strčíš prst, tobě se nic nestane – pokud máš na mysli třeba mucholapku, která umí sklapnout. Tobě ten prst jen pohladí. Nicméně pro mouchu vytvoří klec a past, ze které už se těžko dostává.
Zdroj: https://www.id­nes.cz/hobby/zah­rada/vystava-masozravych-rostlin-masozravky-v-botanicke-zahrade-prf-uk-praha.A200612_160­635_hobby-zahrada_mce
😄

elkon

Když to bude Adéla, tak je to jasné.😂

Dochy

Záleží asi na konkrétní rostlině. Tobě obvykle nic, rostlinu to ale vysiluje a když to zkusíš párkrát, nejspíš minimálně o tu jednu past přijdeš.