Spartaboy

Pokud mám třeba avast free a nainstaluji ještě avg co bych měl provést s avastem aby mě to nedělalo problémy?

Chci zkusit avg najít malware a pak jej kdyžtak odinstalovat. A nebo obráceně nechat si kdyžtak jen avg.

Nejlepší odpověď
Roman71

Rozhodně není dobré mít ve Windows dva aktivní antiviry.
Je známo, že antivirový program se chová podobně jako virus, takže by pak jeden hlídal druhého a snáz by tak pravděpodobně mohlo dojít k „přehlédnutí“ vniknutí viru do systému. Když takto zkoušíte antiviry, pohlídejte si, aby byl aktivní vždy jen jeden z nich, ideálně ten původní odinstalovat.

Další odpovědi
elkon

Je to nesmysl, nefunguje pak dobře ani jeden. Vždy používej jen jeden.